• UVEX

  Компанія UVEX забезпечує захист людей в спорті та на виробництві з 1926 року. Ми пишаємось своєю історією виробництва і тим, що є великим брендом не тільки в Німеччині, а й в усьому світі.

   

  В Компанії UVEX основна увага приділяється здоров’ю людини, за яке Компанія несе відповідальність щодня, без компромісів. Сильні сторони бренду UVEX завжди ґрунтувались на передових технологіях і вищої якості. Продукти UVEX виготовляються на власних виробничих потужностях з використанням найсучасніших технологій. UVEX поєднує розробку і виробництво під одним дахом, що дозволяє здійснювати постійний контроль. Внутрішні процедури тестування гарантують, що продукти компанії регулярно перевищують вимоги сучасних стандартів, що забезпечує більш надійний захист для користувачів засобів індивідуального захисту у всьому світі.

   

  Центральним елементом соціальних забов’язань є Фонд Райнера Уінтера, мета функціонування якого- забезпечити швидку і небюрократичну допомогу знедоленим, хворим та інвалідам у всьому світі.

   

  Численні проекти Фонду варіюються від фінансової підтримки дитячого будинку Святого Михайла до спонсорства шкіл в Шрі-Ланці.

   

  Екологічна місія UVEX, це Захист навколишнього середовища, кінцевих користувачів і співробітників. Метою є досягнення комплексного захисту навколишнього середовища, якої повинні дотримуватися всі співробітники. Персонал кваліфікований і мотивований щоб діяти компетентно і екологічно свідомо. Передбачено заходи по мінімізації впливу на навколишнє середовище на власних об’єктах компанії і забезпечення безпеки співробітників на роботі. Економне використання ресурсів, починаючи з розробки продукту і наступних етапів впровадження. Ця філософія поширюється на всі об’єкти UVEX по всьому світу як частина корпоративної політики.

   

  UVEX активно займається захистом навколишнього середовища, що є частиною стратегії розвитку компанії. При цьому ми беремо на себе особисту відповідальність і добровільно забезпечуємо більш високий рівень захисту навколишнього середовища, ніж цього вимагають законодавчі норми.

   

  Менеджмент з захисту навколишнього середовища UVEX визначає:

   

  Вплив на навколишнє середовище продукції, виробничих процесів і виробничих потужностей має бути мінімізовано. Наприклад, поточні викиди СО2 при опаленні з використанням нафти і газу були скорочені з більш ніж 1000 тонн до 700 тонн завдяки заходам по реструктуризації, вжитим об’єктам UVEX ще в 2007 році. Відповідне скорочення споживання газу і нафти (понад 20% і 35% відповідно) означає скорочення, еквівалентне сукупнім річним споживанням понад 50 окремо стоячих будинків.

   

  UVEX забезпечує екологічну безпеку нових процесів і продуктів навіть на ранніх стадіях розробки. Використання сировини та енергії зведено до мінімуму, а будь-які відходи потім повторно використовуються після внутрішньої переробки, якій у виробничих процесах становить 69%. Крім того UVEX використовує відходи пластика і фарби, або безпосередньо у виробничому процесі, або в іншій формі (рекуперація розчинників зі старих систем забарвлення, використання поліуретанових регранулятів для виробництва нових підошв захисного взуття, використання поновлюваних матеріалів, як наприклад полікарбонат з касторової олії, який використовується для оправи окулярів і захисних касок). Кількість використаних забруднювачів має бути максимально зменшено шляхом використання відповідних виробничих процесів. Це досягається або шляхом впровадження відповідних процедур, або шляхом оптимізації існуючих, екологічно безпечним методом.

   

  Вплив процесів виробництва, поставок і утилізації, а також продукції на навколишнє середовище регулярно перевіряється. Таким чином, використання фарби було скорочено на 40% з 2008 року, а значне збільшення терміну придатності призвело до оптимізації кількості витрачаємої фарби.

   

  Реалізація та ефективність природоохоронних заходів перевіряються в процесі аудиту. Запобігання шкідливим викидам є пріоритетом для UVEX. Передові технології застосовуються для очищення забрудненого повітря і стічних вод, запобігання утворюванню відходів і їх правильної утилізації, а також для зниження рівня шуму. Наприклад, використання систем на водній основі замість систем на основі розчинників, призводить до скорочення викидів ЛОС на 40%.Решта викидів ЛОС утилізуються за допомогою відповідних процедур.

   

  Рівні шкідливого забруднення робочого місця (речовина, шум і т.д.) контролюються з використанням сучасних методів. Нова концепція, що застосовується в виробничих процесах захисних окулярів, дозволила зменшити викиди СО2 на 40%, а також скоротити споживання електроенергії, еквівалентну, сукупного річному споживанню 135 окремо розташованих будинків.

   

  UVEX співпрацює з органами влади та державними установами в галузі охорони навколишнього середовища. Збереження та подальший розвиток компетенції компанії в області охорони навколишнього середовища буде і надалі розглядатися як обов’язок і постійна мета до удосконалення.

   

  REACH сертифікація (реєстрація, оцінка, визначення хімічних речовин) регулює хімічне законодавство Європи. UVEX GROUP строго дотримується зобов’язань, що впливають з цілей REACH і їх реалізації.

   

  В UVEX GROUP концерогенні, мутагенні і репротоксичні (CMR) речовини використовуються дуже рідко, як і стійкі, біоаккомулюючі, токсичні (PBT) хімічні речовини. Продукти UVEX для захисту людей на роботі вважаються товарами, відповідними регламенту REACH. UVEX GROUP визначила перелік «заборонених шкідливих речовин» і регулярно перевіряє встановлені граничні значення через незалежні інститути тестування.

   

  Ми розглядаємо екологічну відповідальність бізнесу не як тягар, а як стимул, як поштовх в Майбутнє!

  Купляйте якісне ЗІЗ та бережіть екологію!

  Зв'яжіться зі мною!

 • Наша адреса

  UVEX WINTER HOLDING
  GmbH & Co. KG
  Würzburger Str. 181
  90766 Fürth

   

  UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH 
  Würzburger Straße 181 - 189
  90766 Fürth
  Germany

   

  UVEX SPORTS GmbH & Co. KG
  Würzburger Straße 154
  90766 Fürth

  Наші контакти

  Деніс Екхофф, регіональний менеджер в Східній Європі та Середній Азії
  +48 516 516 555

  Алейнікова Ольга, менеджер компанії UVEX в Україні

  uvexua@gmail.com

  Наші телефони

  +380976956845

 • logo