• Сenter LTD

  Kомпанія, яка постійно працює, розвивається та вдосконалюється на ринку послуг починаючи з 2011 року

  Ми – команда професіоналів та експертів, які вміло поєднують знання національного законодавства і міжнародних стандартів в умовах сьогодення для забезпечення професійних послуг у сфері проектування та інжинірингу, містобудування, екології та охорони праці.

  Наша мета – бути кращим партнером для наших клієнтів, якісно та вчасно надавати послуги. Для досягнення своєї мети ми постійно проходимо підвищення кваліфікації, відповідні акредитації, про що свідчать наші сертифікати, свідоцтва, атестати, дипломи. Для Вас ми застосовуємо індивідуальний підхід, щоб відповідність вимогам та очікуванням була найвищою.

  Серед основних послуг: проектна та дозвільна документація, лабораторні дослідження, аудит, моніторинг, охорона праці, сертифікація, побудова систем менеджменту, навчання та інше.

  Наша місія: будувати ефективні партнерства для досягнення Цілей Сталого Розвитку заради екологічної безпеки майбутнього.

  Наші цінності: професійність, якість, розвиток, довіра, відкритість, відповідальність.

  З кінця 2019 року наша Компанія є колективним членом Європейської Бізнес Асоціації, Торгово-промислової палати України. Ми тісно співпрацюємо з бізнесом, органами влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, профільними організаціями, науковою спільнотою, громадським сектором та міжнародними організаціями.

  Компанія активно бере участь у різноманітних форумах, конференціях, природоохоронних акціях, конкурсах та підтримує благодійність.

  Давайте створювати бепечне та комфортне довкілля разом!

 • Наша адреса

  м. Львів вул.Лазаренка, 1а, оф.12

  Наші контакти

  eco@center-ltd.com.ua

  Наші телефони

  +38 032 295 02 23
  +38 096 781 05 37
  +38 067 310 83 77
  +38 099 001 01 63

 • logo